Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 19:51

Будівлю КМДА прибирають 200 комунальників – начальник служби експлуатації


У перший день після звільнення мітингувальниками будівлі Київської міської державної адміністрації тут улаштували сьогодні прибирання. За словами начальника служби експлуатації Костянтина Нікітенка, працює близько двох сотень комунальників. Наразі робітники виносять сміття у двір адміністрації. Всередині миють підлоги, чистять від написів та наліпок стіни, прибирають туалети та коридори.

«Все сміття, що ми змогли винести вручну, – ми винесли. Це продукти життєдіяльності людей, залишки їжі, різний одяг, якісь речі, якими укріплювались мітингувальники. Після прибирання всі приміщення будуть дезінфікувати», – розповів Нікітенко.

Як повідомив чиновник, комунальні служби працюють в будівлі КМДА з 8:00 ранку і будуть там до пізньої ночі. Завтра роботи продовжать.

У ніч на сьогодні вже звільнену було протестувальниками будівлю знову захоплювали деякі групи активістів, які заявили, що їм ніде ночувати. За повідомленнями, камери спостереження в будівлі зафіксували, як ці люди здійснювали крадіжки й погроми в частині приміщень КМДА.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG