Доступність посилання

ТОП новини

Львівська облрада не назбирала двох третин голосів для недовіри Салу


Олег Сало
Олег Сало
Із 79 депутатів Львівської обласної ради, присутніх на сесії, 72 проголосували за висловлення недовіри голові Львівської облдержадміністрації Олегові Салу. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, троє з присутніх обранців були проти, а четверо утримались. Голосування відбувалося таємно.

Таким чином, львівським депутатам утретє забракло шести голосів до необхідних двох третин. Згідно з законом про місцеве самоврядування, якщо двома третинами голосів депутати облради висловлюють недовіру очільнику області, то президент мав би розглянути питання про звільнення Олега Сала. Тому нинішнє рішення ради є радше політичним і формальним.

За недовіру голові ОДА голосували депутати від опозиційних фракцій ВО «Свобода», УДАРу, Народного руху України і «Батьківщини». Депутати голосували відкрито. На сесії були відсутні восьмеро опозиційних обранців-«свободівців» і представників «Батьківщини».

Фракція Партії регіонів саморозпустилась, але колишні її члени не голосували за недовіру Олегові Салу, який на сесію не прийшов. За інформацією прес-служби облдержадміністрації, він перебуває у Києві. Тим часом звіт про роботу зачитав перший заступник голови ОДА.

Голова Львівської облради Петро Колодій повідомив, що у зв’язку з подіями у Києві у роботі сесії оголошено перерву на невизначений час. Сьогодні ввечері депутати вирушать у столицю.
XS
SM
MD
LG