Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2018, Київ 15:45
Причиною аварія на шахті «Північна» державного підприємства «Макіїввугілля» могло стати порушення техніки безпеки під час проведення робіт не пов’язаних із видобуванням вугілля. Про це повідомив в.о. віце-прем’єр-міністра Юрій Бойко, який очолює урядову комісію із розслідування причин аварії і перебуває у Макіївці.

У результаті вибуху на шахті «Північна» загинуло 7 гірників та 10 постраждали. Як повідомляє заступник голови директора департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА, Олена Петряєва, дев’ятьох постраждалих гірників госпіталізували до лікарень Донецька і Макіївки учора ввечері. Ще один гірник звернувся по допомогу у медпункт шахти у вівторок зранку.

«Із 10 постраждалих один перебуває у реанімаційному відділенні обласної лікарні імені Калініна. Його стан на вчорашній вечір був важким – закрита черепно-мозкова травма, отруєння продуктами горіння, чадним газом. Після проведеного курсу лікування у барокамері його стан покращився і сьогодні оцінюється як середньої тяжкості», – зазначила Петряєва.

Вибух стався о 20:47 у понеділок. На момент вибуху під землею перебували 88 працівників.

Для розслідування причин аварії створено урядову комісію. Її очолив виконувач обов’язків віце-прем’єр-міністра Юрій Бойко.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG