Доступність посилання

27 Червень 2017, Київ 08:57
Новини | Політика

Голова МЗС Німеччини: Європа має переглянути небажання санкцій щодо України


Франк-Вальтер Штайнмаєр, архівне фото
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив сьогодні ввечері у відповідь на нове насильство в Києві, що Європа повинна переглянути дотеперішнє небажання запроваджувати персональні санкції щодо винних у насильстві в Україні.

Тепер усі відповідальні за кровопролиття в Києві й деінде в Україні мають узяти цей факт до уваги, мовиться в його заяві.

При цьому міністр наголосив, що саме українські сили спецпризначення мають особливу відповідальність за те, щоб негайно зняти напруженість.

Застерігши від використання сили, Штайнмаєр наголосив: ультиматуми не є правильним шляхом до виходу з ситуації.

Це вже друга його заява щодо України за сьогоднішній день. Раніше, після телефонної розмови з колегою з України Леонідом Кожарою, Франк-Вальтер Штайнмаєр лише застерігав від повернення до насильства й закликав до політичного виходу з кризи.

Сьогодні в Києві Служба безпеки і Міністерство внутрішніх справ оголошували демонстрантам ультиматум із вимогою «припинити безлади» і погрозами «навести порядок усіма засобами, передбаченими законом». Нині на майдані Незалежності триває силовий розгін демонстрантів, який влада називає «антитерористичною операцією».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG