Доступність посилання

ТОП новини

Лідери опозиції заявили главам МЗС Франції, Німеччини та Польщі, що влада порушила перемир'я


Глави польського та німецького МЗС і лідери української опозиції
Глави польського та німецького МЗС і лідери української опозиції
Лідери опозиції Арсеній Яценюк («Батьківщина»), Віталій Кличко (УДАР) і Олег Тягнибок («Свобода») зустрілися з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, главою МЗС Франції Лораном Фабіусом і главою МЗС Польщі Радославом Сікорським. Про це повідомили у прес-службі ВО «Батьківщина».

Сторони обговорили шляхи, за допомогою яких можливе припинення кровопролиття і подальшої ескалації конфлікту в країні.

«Єдиний шлях, як це зробити, − створити демілітаризовану зону й перевести конфлікт із вулиці до парламенту», − наголосив Яценюк.

Водночас лідер партії УДАР Кличко заявив, що в тому, що наразі відбувається в центрі Києва, винна влада, й наголосив, що єдиним способом зупинити кровопролиття є повна відставка влади.

«Було оголошено перемир’я. Порушив його «Беркут», який намагався спалити консерваторію. Після цього перемир’я завершилося», − процитувала Кличка його прес-секретар Оксана Зинов’єва.

Лідер УДАРу також наголосив, що протестувальники «мирно простояли ніч, але їх обдурили».

19 лютого прес-секретар польського МЗС Марчін Войчеховський заявив, що міністри закордонних справ Польщі, Франції та Німеччини вранці 20 лютого у Києві проведуть зустріч з Президентом Віктором Януковичем. Водночас, як щойно повідомило в Твіттері агентство Assosiated Press, у французькому посольстві повідомили про скасування такої зустрічі.
XS
SM
MD
LG