Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2018, Київ 23:46

Депутат заявляє, що 59 бійців внутрішніх військ здалися, у МВС заперечують


Народний депутат, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук заявляє, що 59 бійців внутрішніх військ здалися в полон. Про це повідомили у прес-службі Європейської партії України.

«Щойно ще 59 ВВ-шників здалися в полон. Разом з активістами Майдану ми наразі забезпечуємо їм охорону», − повідомив Катеринчук.

Водночас, в МВС заявляють, що «масового переходу» міліції «на бік радикалів» немає. Про це повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС України.

«Усе це – не більш, ніж чутки, що їх поширюють навмисно самі учасники заворушень. Настрій правоохоронців перебуває на високому рівні, вони готові захищати українських громадян від протиправних дій з боку екстремістів», − йдеться в повідомленні.

МВС України запевняє: «чутки про «масовий перехід» працівників правоохоронних органів на сторону радикально налаштованих учасників масових заворушень поширюються навмисно з метою введення в оману українського суспільства та світової спільноти. Правоохоронці залишаються вірними Присязі, даній Українському народові, та готові захищати співгромадян від злочинних дій екстремістів».

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG