Доступність посилання

ТОП новини

Депутат заявляє, що 59 бійців внутрішніх військ здалися, у МВС заперечують


Народний депутат, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук заявляє, що 59 бійців внутрішніх військ здалися в полон. Про це повідомили у прес-службі Європейської партії України.

«Щойно ще 59 ВВ-шників здалися в полон. Разом з активістами Майдану ми наразі забезпечуємо їм охорону», − повідомив Катеринчук.

Водночас, в МВС заявляють, що «масового переходу» міліції «на бік радикалів» немає. Про це повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС України.

«Усе це – не більш, ніж чутки, що їх поширюють навмисно самі учасники заворушень. Настрій правоохоронців перебуває на високому рівні, вони готові захищати українських громадян від протиправних дій з боку екстремістів», − йдеться в повідомленні.

МВС України запевняє: «чутки про «масовий перехід» працівників правоохоронних органів на сторону радикально налаштованих учасників масових заворушень поширюються навмисно з метою введення в оману українського суспільства та світової спільноти. Правоохоронці залишаються вірними Присязі, даній Українському народові, та готові захищати співгромадян від злочинних дій екстремістів».
XS
SM
MD
LG