Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 23:02

Верховна Рада заборонила «антитерористичну операцію»


Частина вбитих силовиками учасників протесту проти режиму Януковича, 20 лютого 2014 року
236 народних депутатів ухвалили постанову, яка забороняє проведення в Україні «антитерористичної операції», передбачає повернення усіх спецпідрозділів до місць їхньої постійної дислокації та припинення блокування всіх шляхів. Постанова також зобов’язує СБУ та Генпрокуратуру вжити відповідних заходів щодо тих громадян, які закликали проти територіальної цілісності, а силовики мають відпустити усіх, кого затримали, починаючи від листопада минулого року до сьогодні.

За словами лідера фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка, «після ухвалення цієї постанови, кожен силовик, який застосує зброю проти протестувальників буде злочинцем».

Віце-спікер Руслан Кошулинський, який головує на сьогоднішньому засіданні, у кулуарах парламенту зазначив, що очікує, що упродовж години спікер Володимир Рибак підпише цю постанову. Якщо ж ні, то постане питання про його відставку.

Тим часом регіонал Нестор Шуфрич не дав прямої відповіді, чи підпише Рибак цю постанову. «Якщо все було проголосовано згідно з законом, то підпише», – сказав Шуфрич.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG