Доступність посилання

ТОП новини

США попереджають українських чиновників про відповідальність за смерті


Уряд США попереджає українських чиновників про міжнародну відповідальність за смерті на вулицях Києва. Про це йдеться у заяві держсекретаря США Джона Керрі, поширеній на сайті Держдепартаменту.

«Народ України і міжнародна спільнота притягне до відповідальності тих, хто відповідальний за те, що сталося», – сказав Керрі.

«Народ України заслуговує набагато кращого, ніж безглуздої смерті і страждань на вулицях одного з великих міст Європи», – наголосив очільник американської дипломатії.

«Насильство має припинитися. Ми однозначно засуджуємо застосування сили проти цивільних осіб з боку сил безпеки і наполегливо закликаємо відкликати ці сили», – сказав Керрі.

«Сполучені Штати вже розпочали реалізацію санкцій шляхом оголошення заборони на поїздки для тих українців, які відповідальні за насильство», – зазначив він.

Керрі також зазначив, що демонстранти мають реалізовувати свої права мирним шляхом.

«Немає часу для балансування на межі війни чи трюкацтва. Президент Янукович повинен негайно провести серйозні переговори з лідерами опозиції заради створення нового тимчасового уряду, який буде мати широку підтримку», – наголосив держсекретар США.

У Києві протягом усієї ночі відбувалися переговори, в яких брав участь президент Янукович, лідери української опозиції, міністри закордонних справ Німеччини та Польщі. Про результати цих переговорів ще не повідомляли.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG