Доступність посилання

ТОП новини
26 січня 2021, Київ 18:28

Майдан створив нове представництво − Коло народної довіри


Майдан створив нове представництво – Коло Народної Довіри. У відповідь на угоду, укладену лідерами влади та опозиції 21 лютого, Коло Народної Довіри оприлюднило заяву-звернення до політиків та громади.

У заяві зазначається, що Майдан ще не досяг своєї мети, доки не виконані вимоги щодо відставки Януковича та покарання винних у злочинах проти народу. Укладена угода створює лише ілюзію перемоги та може послужити передумовою до диктатури, іноземної окупації і розколу країни. Лідери народної довіри зазначають, що сотні тисяч людей вийшли на Майдан не за одних політиків проти інших, а за вічні цінності — справедливість, честь, гідність, безпечне життя та добробут.

Від імені Майдану та всього народу України Коло Народної Довіри вимагає: негайного арешту на законних підставах Віталія Захарченка, Павла Лєбєдєва та їхніх підлеглих, які віддавали та виконували злочинні накази, з подальшим розслідуванням їхньої діяльності. Також вимогою є негайна відставка Віктора Януковича (добровільно або примусово за результатом медико-психологічного обстеження) і формування Перехідного уряду народної довіри з позапартійних фахівців та передачі йому всієї повноти влади в країні.

Коло Народної Довіри звертається до політиків із вимогою виконати вищезазначену волю народу та закликає Самооборону Майдану тримати барикади, а громадян України – й надалі підтримувати Майдан та не піддаватися на заклики сепаратистів, самим захищати мирний спокій своїх міст і сіл від злочинців.

Заяву підписали члени Кола Народної Довіри: Архієпископ Стефан від Духовної Ради Майдану, Ольга Богомолець від Медичної служби Майдану, Андрій Парубій від Самооборони Майдану, Дмитро Ярош від «Правого сектору», Олег Михнюк від організацій воїнів-афганців, Олександр Кривоносов відРади мусульман, Сергій Поярков від «Автомайдану», Володимир В’ятрович від Громадського сектору Майдану, Євген Ніщук, ведучий сцени Майдану, Руслана Лижичко, ведуча сцени Майдану.

Дивитись коментарі (15)

XS
SM
MD
LG