Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 00:04

Україна потребує довгострокового рішення для виходу з кризи – Аштон


Катрін Аштон
Сторони врегулювання політичної кризи в Україні мають знайти довгострокове рішення для виходу з цієї кризи, йдеться у заяві верховного комісара ЄС Катрін Аштон.

«Нам потрібне довгострокове рішення для виходу з політичної кризи. Воно має включити в себе конституційну реформу, створення нового інклюзивного уряду і створення умов для демократичних виборів. Згідно з угодою, досягнутою між сторонами 21 лютого, ми залишаємося відданими підтримці інклюзивного політичного процесу, допомозі з деескалації ситуації і сприянні Україні під час проведення реформ», – наголосила Катрін Аштон.

На її думку, ці кроки можуть забезпечити «стабільне, процвітаюче і демократичне майбутнє для всіх українських громадян».

«Європейський союз очікує, що всі в Україні поводитимуться відповідально, щоб захистити єдність, суверенітет, незалежність і територіальну цілісність країни. Я закликаю всіх дотримуватися верховенства закону і Конституції», – йдеться у заяві Аштон. Вона також привітала звільнення колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG