Доступність посилання

ТОП новини

В Італії вшанували загиблих євромайданівців


У Римі вшанували загиблих у Києві
У Римі у греко-католицькому соборі Святої Софії поминали загиблих у Києві євромайданівців і молилися за Україну. Божественну літургію очолив глава УГКЦ Святослав Шевчук.

Згадуючи загиблих, він наголосив: «Про тих, із ким сьогодні прощаємося, хтось каже, що вони є жертви, хтось каже, що вони є легкодухи, а хтось каже, що вони – герої. Але я скажу, що вони є світлом нашого народу».

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, римський собор, у якому вшановували загиблих, був заповнений людьми. «Ми сьогодні з одного боку прощаємося і плачемо, а з іншого боку надіємося, що є суд Божий», – зазначив Святослав Шевчук.

Після панахиди глава УГКЦ разом зі священиками пройшов процесією до облаштованого меморіалу, де учасники ходи запалили свічки.

На допомогу родинам загиблих у неділю біля храму зібрали понад 4 тисячі євро, поінформував громаду отець Марко Семеген, пасторальний координатор українців в Італії.

У понеділок Святослав Шевчук зустрінеться з папою Римським Франциском. Того ж дня глава УГКЦ очолить богослужіння за Україну в соборі Святого Петра.
XS
SM
MD
LG