Доступність посилання

ТОП новини

В УПЦ (МП) закликали росіян не називати українців «бандерівцями» і «фашистами»


Георгій (Коваленко)
Георгій (Коваленко)
Речник Української православної церкви (Московського патріархату), протоієрей Георгій (Коваленко) закликає росіян не називати громадян України «фашистами», «бандерівцями», «нацистами».

«Шановні росіяни, якщо у вас залишилася хоч крапля любові до нас, українців, перестаньте навіть у приватних розмовах називати нас «фашистами», «бандерівцями», «нацистами» і «націоналістами»! Ці слова вбивають!», – написав він на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Знаєте, що мене найбільше вразило вчора, коли я дивився зі сцени Майдану на площу, на якій стояли люди і труни? Це те, що на розі Інститутської... та Хрещатика, там де були найкривавіші сутички, в усю висоту будинку «красується» реклама Сбербанку Росії, а в самому будинку розташоване відділення Сбербанку Росії, до абсолютно цілих скляних вітрин якого впритул підходить барикада... У нас немає боротьби проти росіян, російськомовних чи канонічної церкви, як пишуть багато ЗМІ у вас. При цьому я не хочу обговорювати ваші ЗМІ», – написав керівник прес-служби УПЦ (МП).

Він попросив росіян «не розпалювати, а просто помолитися» за українців і прислухатися до них.
XS
SM
MD
LG