Доступність посилання

ТОП новини

Львівські майданівці вимагають дострокових виборів в усі місцеві ради і люстрації


@shutterstock.com
@shutterstock.com
Комітет Майдану Львівщини вимагає проведення дострокових виборів у Верховну Раду і всі місцеві ради, сільських селищних і міських голів, тобто повного перезавантаження влади. Також львівські активісти надалі підтримуватимуть Майдан у Києві, братимуть участь у самообороні.

Комітет Майдану Львівщини вимагає відставки усіх керівників силових структур області, районних відділів цих установ, відставки усього львівського підрозділу міліції «Беркут» і оприлюднити список особового складу, який був відряджений до Києва упродовж листопада 2013 – лютого 2014 року.

Про свою відставку керівники силових відомств мають повідомити протягом 48 годин, тобто до 14 години 26 лютого 2014 року на офіційних сайтах установ і передати їх ЗМІ, кажуть майданів ці.

Активісти Комітету звернулися до парламентарів з вимогою відмовитися від практики призначати на посади осіб за квотним принципом політичних середовищ при формуванні усієї вертикалі влади в Україні; невідкладно створити люстраційний орган виключно з громадських активістів, котрі проявили себе під час акцій Майдану на загально національному та регіональному рівнях.

Прокурор області Олег Василенко заявив, що хоче піти з державної служби назавжди.

«Щодо моєї подальшої долі, то так буде як визначиться керівництво Генпрокуратури. У мене велике бажання полишити державну службу, коли ситуація стабілізується», – каже прокурор, а люстрацію вважає правильним і природним процесом.

Начальник Головного управління МВС у Львівській області Олександр Рудяк пообіцяв особисто поінформувати журналістів про відставку, коли напише заяву.
XS
SM
MD
LG