Доступність посилання

ТОП новини
22 січня 2021, Київ 18:43

Активісти дніпропетровського Євромайдану зайняли будівлю облради


Активісти дніпропетровського Євромайдану зайняли будівлю обласної ради після того, як голова облради Євген Удод відкликав свою заяву про відставку і не підписав рішення про скликання екстреної сесії облради.

Члени «Правого сектора», Самооборони Майдану, низки опозиційних партій і громадських організацій зайшли до будівлі, відчинили сесійну залу й заявили про плани оголошення розпуску обласної ради й формування замість неї Народної ради.

Апарат облради сьогодні не працює, кабінети зачинені. Де перебуває сам Євген Удод, ніхто не знає. Стіни в облраді заклеїли плакатами зі списком Небесної Сотні.

У сесійній залі триває дискусія про те, як організувати майбутнє народовладдя, зокрема, лунають пропозиції щодо формування Народної ради або Ради народного контролю вже завтра, на вічі Євромайдану.

Тим часом представники обласної організації партії УДАР заявили про недовіру щойно призначеному новому начальникові обласного управління міліції Георгієві Гогуадзе, адже, за даними партійців, він і досі є членом Партії регіонів. Сам Гогуадзе сьогодні через свою прес-службу спростував дані про свою належність до Партії регіонів, повідомивши, що «ніколи не був членом цієї партії».

Зібрання євромайданівців в сесійній залі обласної ради проходить на тлі пікету під її стінами: активісти Євромайдану вимагають «перезавантаження» обласної влади.

Водночас прес-служба Євгена Удода поширила заяву про те, що сьогодні Удод звернувся до посольств європейських держав та світової спільноти й зазначив, що не збирається йти у відставку, «оскільки ніколи не здійснював вчинків, за які має бути соромно», а вчорашню заяву про відставку написав «під тиском».

Заяву Удода про тиск відкидає координатор «Громадського руху Дніпропетровщини» Борис Філатов.

Дивитись коментарі (3)

Recommended

XS
SM
MD
LG