Доступність посилання

ТОП новини
20 січня 2021, Київ 14:53

Президія кримського парламенту ініціює референдум про розширення повноважень автономії


Люди тримають російські прапори біля будівлі кримського парламенту, 27 лютого 2014 року
Президія Верховної Ради Криму ініціює проведення всекримського референдуму з питань «вдосконалення статусу автономії і розширення її повноважень». Про це повідомляє офіційна Кримське інформаційне агентство з посилання на прес-секретаря спікера Оксану Корнійчук.

«У результаті неконституційного захоплення влади в Україні радикальними націоналістами за підтримки збройних бандформувань мир і спокій у Криму поставлені під загрозу… Україна сповзає до повного хаосу, анархії і економічної катастрофи», – мовиться в заяві.

«У цих умовах ВР АРК як вищий представницький орган влади в Криму, спираючись на волевиявлення кримчан, які її обрали, бере на себе всю відповідальність за долю Криму. Слідуючи засадничим канонам демократії президії кримського парламенту, вважає єдиним можливим шляхом виходу з ситуації, що склалася, застосування принципів прямого народовладдя», – мовиться в заяві.

«Переконані, що тільки проведення загальнокримського референдуму з питань вдосконалення статусу автономії і розширення її повноважень дозволить кримчанам самим без зовнішнього тиску і диктату визначити майбутнє автономії», – мовиться в заяві президії.

Верховна Рада Криму має намір розпочати позачергову сесію сьогодні о 14:00. Про це віце-прем’єр-міністр Ради Міністрів Криму Рустам Теміргалієв повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Сесію призначила президія, що засідала в захопленій будівлі.

Невідомі зі зброєю, що вранці захопили Верховну Раду Криму (а також Раду міністрів автономії), впускають у будівлю депутатів.

Прокуратура Криму через захоплення адмінбудівель порушила справу за статтею «теракт».

Дивитись коментарі (5)

Recommended

XS
SM
MD
LG