Доступність посилання

ТОП новини

«Правий сектор» відкидає шовінізм і ксенофобію – посольство Ізраїлю в Україні


Дмитро Ярош
Дмитро Ярош
Лідер руху «Правий сектор» Дмитро Ярош у розмові з послом Ізраїлю в Україні Реувеном Дін Елем наголосив, що керівництво руху відкидає і буде припиняти будь-які прояви шовінізму і ксенофобії, повідомило сьогодні посольство Ізраїлю в Києві.

У перебігу розмови, що відбулася вчора, Ярош заявив, що «Правий сектор» не тільки не підтримує всі негативні явища, особливо антисемітизм, але й надалі боротиметься з ними всіма законними методами, мовиться у повідомленні.

Метою руху є побудова демократичної України, прозорість влади, протидія корупції та рівні можливості для всіх націй і народів, їхнє єднання для будівництва національної держави, де править народовладдя, заявив Ярош послові Ізраїлю.

Сторони домовилися про створення «гарячої лінії» для запобігання провокацій і узгодження питань, що виникатимуть, повідомляє посольство.

Раніше лідери єврейської громади в Україні вже не раз виступали зі спростуваннями тверджень, що лунали з-за кордону, в першу чергу з Росії, нібито нещодавнє протистояння в державі викликало сплеск антисемітизму.
XS
SM
MD
LG