Доступність посилання

ТОП новини
25 січня 2021, Київ 09:55

Мешканці Балаклави стали між прикордонниками України і військовими Росії


У Балаклаві місцеві жителі стали живим щитом між українською прикордонною заставою та російськими військовими, вимагаючи не допустити кровопролиття. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

«Прикордонники Севастопольського загону Морської охорони продовжують вести переговори з озброєним формуванням з метою недопущення кровопролиття. Одночасно вживаються усі заходи щодо недопущення силового захоплення загону та майна. Також між контрольно-пропускним пунктом загону та озброєною групою людей живим щитом стали жителі Балаклави, ветерани та сім’ї прикордонників та просять не допустити кровопролиття», – сказано у повідомленні.

«Представники російської сторони наполягають на звільненні військової частини, не йдуть на контакт та не відрекомендовуються. Обстановка напружена. Державна прикордонна служба України вживає усі заходи з недопущення силового протистояння та закликає всіх небайдужих громадян не бути сторонніми спостерігачами та не допустити кровопролиття», – наголошує прикордонна служба.

За оперативною інформацією прикордонників, з Севастопольської бухти до групи кораблів та катерів Морського загону, які по бойовій тривозі вийшли в територіальні води України, слідують три ракетних катери Чорноморського флоту Росії та ракетний крейсер «Москва».

Сьогодні близько 13:00 озброєні люди у формі спецназу у кількості близько 300 осіб у повній бойовій екіпіровці здійснили спробу захоплення Севастопольського загону Морської охорони. Старший цієї групи заявив, що має наказ міністра оборони Росії зайняти морську частину.

Дивитись коментарі (29)

Recommended

XS
SM
MD
LG