Доступність посилання

ТОП новини

Українська армія має проявляти витримку – екс-голова Служби зовнішньої розвідки


Ситуація у Криму є критичною, але не настільки, щоб привести до військових дій. Таку думку в інтерв’ю Радіо Свобода висловив колишній голова Служби зовнішньої розвідки України, керівник Форуму національної безпеки Микола Маломуж. На його думку, наразі всі сторони конфлікту мають сісти за стіл переговорів і розпочати системний діалог.

«Зараз є реальні передумови для переговорів. Українська армія має бути у боєготовності, але проявляти витримку, щоб не бути ініціатором якогось конфлікту. Армія повинна стояти на стражі законів, чітко підтримувати національні інтереси України, а також заявляти чітко про це. Але вона (армія) не повинна реагувати на ці провокації і має закликати своїх колег з російської сторони до незастосування ні сили, ні зброї до вирішення конфліктів політиками», – наголошує Маломуж.

Сьогодні Рада Федерації підтримала звернення президента Росії Володимира Путіна про використання Збройних сил Росії на території України «до нормалізації суспільно-політичної ситуації в цій країні». Це рішення одноголосно підтримали 90 сенаторів.
XS
SM
MD
LG