Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 19:14

Знизити «політичний градус» в регіоні хоче новий голова Харківщини


Новий голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута заявив, що своїм першим завданням на посаді вважає «зниження внутрішньо політичного градуса» на Харківщині. Про це він сказав в інтерв’ю кореспонденту Радіо Свобода.

«Так швидко змінюється ситуація в Криму і взагалі місцева політична ситуація, тому я, як голова обласної державної адміністрації, першим головним завданням вбачаю зниження внутрішнього політичного градусу в області. Всі решта економічні, соціальні питання можна буде вирішувати, коли ми узгодимо свої внутрішні політичні проблеми», – наголосив Балута.

Для стабілізації політичної ситуації в Харківській області він збирається вести переговори з представниками «Правого сектору», фанами «Ультрас» місцевого ФК «Металіст», членами координаційної ради Євромайдану, а також з представниками лівих та проросійських політичних організацій.

Ігор Балута вважає ненормальними прогулянки людей Харковом з прапорами Росії і вигукування проросійських гасел.

«Люди, які атакували приміщення облдержадміністрації і на флагшток вивісили прапор Російської федерації, при цьому знімаючи український стяг, і рвучи полотнище – це ненормально, неприпустимо», – сказав новий голова Харківської області Ігор Балута.

Напередодні виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов видав укази про призначення кількох голів обласних державних адміністрацій.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG