Доступність посилання

ТОП новини

Українська берегова охорона в Криму у повній бойовій готовності – командир


Частина А-2320 (Перевальне) в облозі російських військових
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:11:48 0:00
Військові 36-ої окремої бригади берегової охорони (частина А2320) у селищі Перевальне під Сімферополем перебувають у повній бойовій готовності, утримують зброю і виконують команди лише вищого українського командування.

«Ми переведені у вищу ступінь бойової готовності. Здаватися нам ніхто не пропонував, була пропозиція віддати зброю. Але над нами є вище військове командування, яке нам з цього приводу ніяких команд не давало. Зброя перебуває у особового складу», – сказав підполковник Валерій Бойко, заступник командира бригади.

Український офіцер підтвердив також, що між військовими української частини і російськими військовими є певна організована взаємодія задля обговорення питань переміщення. «Ми зараз також обговорюємо питання переміщення, щоб не спровокувати ніяких непорозумінь та конфліктів, бо є зброя з тої сторони, з цієї сторони. Тобто переговори не переговори, але організована взаємодія з різних питань наявна задля вирішення нагальних питань», – повідомив Валерій Бойко.

Він також наголосив: «Війна не потрібна нікому з громадян України. Я сподіваюся, що політики ухвалять потрібні рішення».

За його словами, військова частина наразі займається повсякденною життєдіяльністю, проблем із забезпеченням частини продуктами харчування немає.

Наразі українська бригада берегової оборони у Перевальному перебуває в облозі російських військових без опізнавальних знаків. Підступи до однієї з прохідних військової частини перекривають народні ополченці. Вони стверджують, що їм невідомо, що за війська взяли в облогу українських військових. Вітають «невідомих» військових гаслом «Росія!»
XS
SM
MD
LG