Доступність посилання

ТОП новини

Росія скликала Раду безпеки ООН і посилається на листа Януковича


Віталій Чуркін, архівне фото
Віталій Чуркін, архівне фото

Посол Росії в ООН Віталій Чуркін заявив у понеділок на засіданні Ради безпеки ООН, що саме колишній президент України Віктор Янукович листом попросив президента Росії Володимира Путіна ввести війська в Україну.

Він показав папір, який мав представляти копію цього листа, датованого 1 березня.

Посол Росії в ООН Віталій Чуркін на засіданні Ради безпеки ООН демонструє листа екс-президента України Віктора Януковича до керівника Росії Володимира Путіна з проханням використати військо для відновлення «законності і правопорядку в Україні». Нью-Йорк, 3 березня 2014 року
Посол Росії в ООН Віталій Чуркін на засіданні Ради безпеки ООН демонструє листа екс-президента України Віктора Януковича до керівника Росії Володимира Путіна з проханням використати військо для відновлення «законності і правопорядку в Україні». Нью-Йорк, 3 березня 2014 рокуЧуркін також повторював постійну останніми днями російську риторику на виправдання воєнного вторгнення до України.

Інші промовці у своїх виступах відкидали твердження представника Росії.

Термінове засідання Ради безпеки ООН скликали на прохання самої Росії.

У Росії депутати Ради федерації Федеральних зборів Росії – верхньої палати російського парламенту – ще 28 лютого схвалили введення Збройних сил Росії на територію України. Серед аргументів за це промовці наводили, зокрема, те, що, за їхніми словами, «президент України» Віктор Янукович підтримав таку пропозицію. Раніше того дня президент Росії Володимир Путін звернувся до верхньої палати парламенту про «використання Збройних сил Російської Федерації на території України до нормалізації громадсько-політичної ситуації в цій країні».

XS
SM
MD
LG