Доступність посилання

ТОП новини

ООН спростовує російські дані про біженців із України


Відомство ООН у справах біженців заявило, що не має даних про «потоки українських біженців» до Росії.

Саме про «біженців» очільниця Ради федерації Росії Валентина Матвієнко говорила 1 березня, аргументуючи потребу надати президентові Путіну право ввести війська в Україну.

Представник ООН Мартін Несірки заявив на прес-конференції у Нью-Йорку, що Управління верховного комісара ООН у справах біженців не спостерігало жодних масових або незвичних переміщень населення України.

На початку цього тижня керівник Федеральної міграційної служби Росії Костянтин Ромодановський заявив, що вихідці з України стали частіше звертатися з проханням надати їм притулок на території Росії.

У російських засобах інформації останнім часом з’являлися твердження при «тисячі біженців» з України. Телевізійний «Перший канал» показав черги, які нібито є на українсько-російському кордоні. Але на цих кадрах було видно назву українського контрольно-пропускного пункту «Шегині», розташованого на кордоні України та Польщі.


Відео з Youtube-каналу користувача FreedomFor World News. На сайті російського «Першого каналу» у вістці «Все больше граждан Украины прибывает в южные российские регионы» цього відео вже немає.
XS
SM
MD
LG