Доступність посилання

ТОП новини

НБУ має достатньо інструментів для допомоги ошуканим вкладникам – Кубів


Голова НБУ звільнив 100 працівників і має інструменти для постраждалих вкладників
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00
Національний банк України має достатньо інструментів для того, щоб допомогти ошуканим вкладникам. Про це учасникам акції протесту біля Нацбанку, в тому числі ошуканим вкладникам банків, заявив голова НБУ Степан Кубів.

За його словами, пріоритетом НБУ є захист кожної гривні депозиту людини, яка довірила свої кошти банку. «І це буде виконано», – наголосив очільник Національного банку.

Щодо обмеження зняття валютних вкладів в еквіваленті не більше 15 тисяч гривень на день, Степан Кубів підкреслив, що цей захід не позначиться на пересічних українцях.

«Готівку можна знімати 15 тисяч гривень в день. 85% людей живуть за 1500 гривень на місяць. А ми говоримо про зняття готівки у розмірі 15 тисяч гривень на день. Помножте на 30! Це виходить 450 тисяч гривень готівки. Назвіть мені категорію людей, яким необхідно майже півмільйона готівки на місяць! По-друге, людина в якої закінчується депозит вправі використати всі кошти», – заявив Кубів присутнім.

28 лютого НБУ запровадив низку фінансових обмежень, серед яких обмеження на зняття готівкових валютних коштів з рахунків в еквіваленті не більше 15 тисяч гривень в день.
XS
SM
MD
LG