Доступність посилання

ТОП новини

Турчинов зупиняє рішення Верховної ради Криму і виступає за її розпуск


Голова Верховної Ради України, виконувач обов’язків президента Олександр Турчинов відповідно до своїх повноважень зупинив сьогодні рішення Верховної ради Криму щодо входження півострова до складу Росії і референдуму про це.

За його словами, Верховна Рада України буде ініціювати розпуск парламенту Криму. «Ми захистимо недоторканність нашої території. Ми захистимо суверенність нашої країни», – заявив Турчинов.

Ці рішення кримського парламенту, який повністю контролюють військові Збройних сил Росії, незаконне й нелегітимне, наголосив він.

Турчинов нагадав, що, відповідно до Конституції, питання, пов’язані зі зміною кордонів і території України, можуть розглядатися тільки на всеукраїнському референдумі.

Референдум, який оголосили у Криму й до якого лишилося десять днів, буде «фарс, фальш і злочин проти держави», який, за словами українського керівника, організували військові Росії.

Верховна Рада Криму сьогодні на закритому засіданні ухвалила рішення про входження півострова до складу Росії, а також знову перенесла референдум про статус Криму, цього разу з 30 на 16 березня, з новими питаннями, які мають підтвердити це рішення.
XS
SM
MD
LG