Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 16:16

Обама запропонував Путіну план виходу з української кризи


Білий дім опублікував тези телефонної розмови президента США Барака Обами з президентом Росії Володимиром Путіним, що тривала протягом години.

У розмові з Путіним, Обама наголосив, що дії Росії порушують суверенітет та територіальну цілісність України, що змусило США, у співпраці з Європейськими партнерами, вжити кілька кроків у відповідь.

Президент Обама підкреслив, що цю ситуацію можна полагодити дипломатичним шляхом, що в інтересах Росії, народу України та міжнародного товариства.

Як вихід з ситуації, Обама запропонував: прямі переговори між урядами України та Росії, за підтримки міжнародного співтовариства; міжнародні спостерігачі, які забеспечать аби дотримувалися права усіх українців, включно з етнічними росіянами; Російські сили повернуться на свої бази; міжнародна спільнота допомагатиме українському народові у час підготовки до виборів у травні.

Президент Обама підкреслив, що державний секретар США Джон Керрі продовжить переговори з міністром закордонних справ Росії Лавровим, урядом України та іншими міжнародними партнерами задля реалізації визначених кроків.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG