Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 12:04
Новини | Політика

Дніпропетровщина збирає пожертви для українських військових у Криму й розселяє кримчан


На Дніпропетровщині громадськість започаткувала одразу кілька акцій, спрямованих на підтримку українських військовослужбовців у Криму та населення Криму, яке не почувається захищеним на своїй території. Про це інформують громадські активісти області.

Так, сьогодні жінки і дівчата з Кривого Рогу вирушають до Криму, щоб відвезти гуманітарну допомогу в одну або кілька заблокованих військових частин Збройних сил України. Як повідомила Радіо Свобода прес-секретар Криворізького блоку Штабу національного захисту Наталія Шаменкова, жінки передадуть солдатам зібрані ними теплі речі, білизну, засоби гігієни, домашні страви, харчі, картки поповнення мобільних рахунків.

«8 березня ми також разом з кримськими татарами, які супроводжують нас на маршруті, збираємось пікетувати військові частини, заблоковані росіянами. У кожної з нас буде тільняшка із зображенням мішені й написом «Не стріляй!». Ми хочемо звернутись до російських військових: нагадати їм, що вдома у них є дружини і матері, з якими вони мали б провести цей день замість того, щоб перебувати на українській території», – сказала Наталія Шаменкова.

Крім того, у Дніпропетровську відкрились пункти прийому пожертв для українських військових у Криму. Люди – від молоді до пенсіонерів – зносять домашню консервацію, сир, ковбаси, теплі речі.

Водночас ведеться запис людей, які можуть надати свої квартири або дачні будиночки для проживання родинам з Криму. За даними ініціаторів акції, людей з Криму готові прийняти жителі Нікополя, Кривого Рогу, Синельникового, Дніпропетровська, Жовтих Вод, дефіциту житла поки що немає.

Крім того, 9 березня з ініціативи місцевих свободівців під Дніпропетровською облдержадміністрацією відбудеться збір охочих їхати до селища кримського Чонгар для підтримки 79-ї аерокосмічної частини Збройних сил України. Як повідомили організатори акції, військовим потрібні продукти тривалого зберігання, картки поповнення телефонів, генератори, термобілизна, шкарпетки.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG