Доступність посилання

ТОП новини

У Москві опозиція готує велику антивоєнну ходу


Учасниця акції протесту проти військового вторгнення Росії до України, Москва 4 березня 2014 року
Розбіжності серед російських опозиціонерів можуть призвести до зміни маршруту антивоєнної акції, узгодженої з московською владою на 15 березня.

Представник «Комітету протестних дій» Петро Царьков сьогодні заявив «Інтерфаксу», що у членів комітету є «різні думки», і не виключив імовірності відмови від запропонованого мерією маршруту.

Раніше, в заявці в мерію опозиція повідомляла про плани провести 15 березня ходу по Тверській вулиці за участю 50 тисяч осіб і подальший мітинг на площі Революції. У мерії Москви не захотіли дати згоду на ходу по Тверській вулиці і запропонували інший маршрут.

Керівник департаменту регіональної безпеки мерії Москви Олексій Майоров повідомив у п’ятницю, що влада готова узгодити ходу опозиції 15 березня від пристрасного бульвару до проспекту Сахарова з подальшим мітингом, без перетину Садового кільця. Представник мерії також повідомив про згоду влади на участь в акції 50 тисяч осіб.

Остаточне рішення про проведення масової громадянської акції має бути узгоджене сторонами не пізніше ніж за три дні до її проведення.

Дивитись коментарі (5)

XS
SM
MD
LG