Доступність посилання

ТОП новини

У Криму тривають напади на прикордонників


Російські екстремісти здійснили в суботу напад на радіотехнічний пост «Севастополь», за допомогою якого відслідковується надводна обстановка, повідомила Державна прикордонна служба.

Нападники у військовому та цивільному одязі зі зброєю під час штурму виламали вхідні двері та увірвалися до будівлі. Вони демонтували блоки радіотехнічного обладнання та пошкодили кабелі зв’язку, мовиться в повідомленні.

До цього російські військові своїми технічними засобами перешкоджали радіолокаційному спостереженнб на пункті технічного спостереження «Мис Фонарь», повідомили прикордонники.

Наразі спеціально екіпіровані спецпризначенці Росії та представники «самооборони Криму» продовжують блокувати 11 об’єктів Державної прикордонної служби України, мовиться в повідомленні. Серед них: управління Азово-Чорноморського регіонального управління, Сімферопольський загін, відділи прикордонної служби «Керч», «Євпаторія», «Сімферополь», «Щолкіно», «Феодосія» та «Севастополь», Керченський та Севастопольський загони морської охорони, поромна переправа «Крим».

Проте персонал Державної прикордонної служби України у Криму «в умовах колосального морально-психологічного тиску з боку представників спецслужб Росії, залякувань, шантажу продовжує виконувати визначені завдання», запевнила прес-служба прикордонників.

Українські прикордонники вірні присязі та українському народові, вони не залишають своїх підрозділів та не передають агресорам системи управління кордоном України, мовиться в повідомленні.
XS
SM
MD
LG