Доступність посилання

ТОП новини

Путін розповів Меркель і Камерону про «легітимну владу Криму»


Кроки легітимного керівництва Криму базуються на нормах міжнародного права і покликані забезпечити законні інтереси населення півострова. Про це, як повідомляє офіційний сайт Кремля, російський президент Володимир Путін заявив під час телефонної розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та британським прем’єром Дейвідом Камероном.

«Володимир Путін також звернув увагу співрозмовників на відсутність будь-яких дій з боку нинішньої влади у Києві щодо обмеження розгулу у самій столиці і у багатьох інших регіонах ультранаціоналістичних і радикальних сил», – повідомляє прес-служба Кремля.

Учора президент США Барак Обама обговорив становище в Україні із лідерами країн світу. Співрозмовники погодилися, що Росія має відвести свої війська у місця базування, дозволити роботу міжнародних спостерігачів і спостерігачів за дотриманням прав людини у Криму.

У п’ятницю Барак Обама також обговорював становище в Україні з канцлером Німеччини Анґелою Меркель. У розмові, за повідомленням Вашингтона, сторони висловили такі ж позиції та глибоке занепокоєння через очевидне порушення Росією міжнародного права її воєнним вторгненням до України.

XS
SM
MD
LG