Доступність посилання

ТОП новини

Керівник Луганської ОДА спростовує інформацію про відставку


Проросійські активісти штурмують Луганську ОДА, 9 березня 2014
Проросійські активісти штурмують Луганську ОДА, 9 березня 2014
Керівник Луганської облдержадміністрації Михайло Болотських спростовує інформацію про відставку. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Закликаю всі радикально налаштовані сили не нагнітати ситуацію, а вступати у діалог. Для мене це завдання залишається пріоритетним. Продовжую виконувати покладені на мене повноваження керівника облдержадміністрації. Для того, щоб зупинити сьогодні (у неділю) захоплення ОДА і упередити можливі провокації, під тиском я був змушений написати заяву, яка, по суті, не має юридичної сили. У цій ситуації вважаю своїм обов’язком продовжувати пошуки компромісу, вести діалог для збереження цілісності нашої України», – пише Болотських.

У неділю у Луганську проросійські сили зірвали Народне віче, яке було присвячене 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Після цього люди з криками «Росія! Росія!» почали штурмувати обласну адміністрацію. Натовп увійшов до кабінету нещодавно призначеного голови обласної адміністрації Михайла Болотських і змусив його написати заяву про відставку.

XS
SM
MD
LG