Доступність посилання

ТОП новини

Російські митці підтримали Путіна щодо Криму – заява


Міністерство культури Росії оприлюднило лист кількох десятків російських митців на підтримку позиції російського лідера Володимира Путіна щодо Криму.

У листі вони пишуть про «нашу спільну історію і спільне коріння, нашу культуру і її духовні джерела, наші фундаментальні цінності і мову».

«Ми хочемо, щоб єдність наших народів і наших культур мала міцне майбутнє. От чому ми твердо заявляємо про підтримку позиції президента Російської Федерації щодо України і Криму», – мовиться у заяві.

Цей текст підписали майже 100 осіб, серед яких і кілька вихідців із України, зокрема музикант Юрій Башмет, кінорежисер Володимир Бортко, актор Василь Лановий тощо. Серед інших відомих персонажів – Сергій Безруков, Олексій Баталов, Федір Бондарчук, Олег Газманов, Лев Лещенко, Михайло Пореченков, Зураб Церетелі, Карен Шахназаров та інші.

Раніше група російських кінематографістів (понад 130 людей) відповіла на лист українських колег із закликом до миру.

«Ми, як і ви, категорично проти брехні у висвітленні доленосних для України подій і тим більше проти російської військової інтервенції в Україну», – мовиться в листі, підписаному Лією Ахеджаковою, Ельдаром Рязановим та іншими прихильниками миру між українським і російським народами.
XS
SM
MD
LG