Доступність посилання

ТОП новини
12 липня 2020, Київ 04:22

Керрі знову їде на зустріч із Лавровим говорити про Україну


Джон Керрі доповідає про становище навколо України на слуханні в комітеті Конгресу, 12 березня 2014 року
Державний секретар США Джон Керрі повідомив сьогодні, що на прохання президента Барака Обами поїде на ще одну зустріч із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у намаганні переконати Москву припинити вторгнення до України.

Як сказав Керрі на слуханні в комітеті Палати представників, він має завтра ввечері вилетіти до Лондона, щоб там зустрітися з Лавровим у п’ятницю.

За словами держсекретаря, він знову заявить, що США розуміють наявність у Росії інтересів в Україні і, зокрема, у Криму, але знову наголосить, що ніщо не може виправдати воєнної інтервенції.

Керрі додав, що існує багато інших, законних шляхів дати відповідь на занепокоєння Росії таким чином, щоб це відповідало прагненням українського народу і відбулося з дотриманням міжнародного права.

США, сказав держсекретар, пропонують керівництву Росії такий вибір і разом із усім світом сподіваються, що можна буде знайти такий шлях, який збереже цілісність і суверенітет України.

Президент США Барак Обама раніше запровадив проти Росії деякі санкції через її вторгнення до України і визначив можливість запроваджувати й подальші такі кроки, якщо Москва не піде на деескалацію становища.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG