Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині нове керівництво силовиків призначають без погоджень із Євромайданом


На Дніпропетровщині призначили нових керівників силових структур, і обласне управління СБУ в області очолив полковник Роман Семенов, який до того працював у Службі зовнішньої розвідки, повідомили сьогодні у прес-групі УСБУ в Дніпропетровській області.

За даними з прес-групи, Роман Семенов в органах держбезпеки від 1991 року, працював у СБУ в Запорізькій області, де пройшов шлях від оперуповноваженого до першого заступника начальника управління.

Крім того, сьогодні ж стало відомо про призначення нового керівника Дніпропетровського міського управління міліції. За повідомленнями прес-служби міліції, особовому складові представили нового начальника – генерал-майора міліції Віталія Глуховерю, який уже працював в органах внутрішніх справ у регіоні, а впродовж останніх трьох років обіймав посаду в Міністерстві закордонних справ.

Водночас, як повідомив Радіо Свобода координатор дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко, кандидатури претендентів на посади керівників правоохоронних відомств в області не виносились на обговорення громадськості.

«Ми накопичуємо факти щодо нового керівництва і обов’язково будемо, якщо людина не відповідає критеріям і не пройшла узгодження з Майданом, наполягати на її звільненні. Так, як це відбулось у Львові – звільнили керівника», – заявив Віктор Романенко.

Уже завтра активісти дніпропетровського Євромайдану мають намір пікетувати обласне управління ДАІ, домагаючись зняття з посади наново призначеного начальника Миколи Вовчука, який, за словами євромайданівців, виконував незаконні накази під час революційних подій, зокрема, сприяв перевезенням до столиці тітушків.

Раніше передбачалось, що перед призначенням високопосадовця в регіоні буде оприлюднюватись звіт про його роботу для громадськості, а на одну посаду пропонуватиметься щонайменше по три кандидатури.
XS
SM
MD
LG