Доступність посилання

ТОП новини
15 грудня 2019, Київ 20:54

Українці Росії звернулись до Путіна


Володимир Путін
Українська громада Росії виступила проти військової агресії Російської Федерації в Криму та звернулася з відповідною заявою до Володимира Путіна.

«Ми, українці Росії, яких за підсумками перепису населення 2010 року налічується більше 1 мільйон 928 тисяч осіб, вкрай стривожені подіями, що розгортаються в ці дні в Криму. Наші братські народи, російський і український, століттями жили пліч-о-пліч, борючись із загальним ворогом, творячи своє майбутнє», – зачитав заяву член правління Українського конгресу Росії та керівник української громади Камчатки Валентин Пилипчук сьогодні в Києві.

«Не можна допустити, щоб розірвався цей духовний зв'язок і ми з друзів та сусідів перетворилися на непримиренних ворогів, допустили кровопролиття. Закликаємо вас, як президента Російської Федерації і верховного головнокомандуючого зробити все можливе для запобігання агресії в Криму», – додав він.

Український конгрес Росії налічує 43 членські організації з різних регіонів Росії. Двічі організація подавала документи на реєстрацію, проте двічі отримувала відмову через позицію, що «не зовсім відповідає інтересам Російської Федерації».

Дивитись коментарі (14)

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG