Доступність посилання

ТОП новини
10 грудня 2019, Київ 05:23

Правозахисники закликають негайно розмістити в Україні спостерігачів


Міжнародна правозахисна організація Amnesty International закликала у п’ятницю негайно розмістити по всій Україні міжнародних спостерігачів за дотриманням прав людини. За словами організації, це конче необхідно після повідомлень про зростання насильства в деяких регіонах України напередодні самопроголошеного референдуму в неділю у Криму, який може призвести до відколу цього регіону.

Як заявив директор організації у справах Європи і Середньої Азії Джон Далг’юзен, за два дні до того «референдуму» й за умов, коли частини країни перебувають на межі зриву в насильство, не можна втрачати часу.

«Посеред підвищення напруженості і насильства між проукраїнськими і проросійськими групами, яке вже призвело до загибелі людей, критичною стає необхідність мати міцну місію спостерігачів-правозахисників із безперешкодним доступом до всіх частин України, включно з Кримом», – заявив він.

Самопроголошена кримська влада і російські окупаційні війська не допускають до Криму міжнародних спостерігачів. Радикальні проросійські активісти, а також прибульці з Росії влаштовують у східних регіонах України провокації і сутички з проукраїнськими силами, що їх потім Росія подає як «переслідування російськомовного населення».

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG