Доступність посилання

ТОП новини

Керівник Донеччини: міліція деморалізована, не йдіть на мітинги


Голова Донецької обласної ради Андрій Шишацький закликав у п’ятницю всі політичні сили, всіх лідерів громадської думки відмовитися від будь-яких масових зібрань за ідеологічними переконаннями.

«Час мітингів минув! Вони стали небезпечні для життя наших людей», – заявив він, висловивши сум із приводу загибелі молодого хлопця під час сутичок у четвер.

«Я звертаюся до всіх – до вас, дорогі мої земляки! До вас, хто приїжджає на мітинги з інших місць. Зупиніться! Братовбивча війна, в яку намагаються нас втягнути – страшний злочин. І немає мети, яка могла б це виправдати!» – мовиться в його заяві, оприлюдненій на сайті облради.

За словами Шишацького, «міліція деморалізована і дезорієнтована», але обласна рада готова надати правоохоронцям «усіляку допомогу і підтримку, шоб ви відчували себе по-справжньому донецькою міліцією, яка захищає свої сім’ї, родини ваших сусідів і друзів».

«Але сьогодні – згадайте свій обов’язок і свою присягу. Бездіяльність – це теж злочин!» – сказав обласний голова на адресу міліції.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав у п’ятницю неадекватними дії донецької міліції в деякі моменти протистояння, що сталося в Донецьку в четвер і призвело до загибелі людини. За його словами, такий реальний стан справ у донецькій міліції, і «заміною керівного складу не обійтися, потрібні глибші дії і реабілітація».

У Донецьку після демонстрацій за і проти єдності України на одній площі міста проросійські активісти напали в четвер на прихильників єдності України і вбили одного з них, десятки людей потерпіли, четверо опинилися в лікарнях.
XS
SM
MD
LG