Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 14:41

Голова Чечні хоче бути у списку для санкцій через Україну


Голова Чеченської республіки в Росії Рамзан Кадиров заявив, що не засмутиться, якщо потрапить до списку для санкцій ЄС через Україну, повідомляє в суботу російське агентство ІТАР-ТАСС.

За його словами, він, навпаки, образиться, якщо буде в тому списку не на першому місці, і буде радий бути в ньому поруч із «вартими поваги людьми, які стоять на сторожі інтересів своєї країни».

«Бандерівці вбивають ні в чому не винних людей, а Європа і США приймають у себе головних терористів. Повнісінька сваволя. А в нас сильна держава, і ніякими санкціями й погрозами вони не доможуться того, що вони вчинили в інших країнах. Ми стоїмо на захисті своєї Батьківщини», – наводить агентство слова Кадирова.

Європейський союз, як і Сполучені Штати Америки, заявляв, що, якщо Росія не доможеться від проросійської фактичної влади Криму скасування призначеного на неділю «референдуму» про вступ півострова до її складу, вже в понеділок будуть запроваджені персональні санкції проти низки російських і фактичних кримських посадовців, а в разі дальшого загострення ситуації настануть і економічні санкції проти Росії. В західній і російській пресі з’являлися різні спекуляції щодо того, хто саме потрапить до списку для цих санкцій.

Рамзан Кадиров керує Чечнею з 2007 року, за словами критиків, як одноосібний диктатор, непримиренний до будь-якого прояву незгоди. Його влада зазнає постійної критики правозахисників через постійні порушення прав людини, включно з убивствами, викраденнями чи катуваннями його супротивників. Рамзан Кадиров також відомий своїм демонстративно підлабузницьким ставленням до центральної влади Росії, особливо до її президента Володимира Путіна.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG