Доступність посилання

ТОП новини
18 Березень 2018, Київ 06:33
Найбільшу явку на «всекримському референдумі» про приєднання до Росії демонструє Керч. За повідомленням місцевої територіальної виборчої комісії, станом на 12:00 явка в Керчі склала 64,3%.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, зранку люди йшли на голосування цілими родинами, на дільницях можна було побачити пенсіонерів і навіть інвалідів на милицях. На деяких дільницях черга була ще до початку голосування.

На дільницях грає музика, організовано роботу буфетів. На вході до дільниць чергують люди в камуфляжі і козаки, які не надто привітні.

Біля дільниць розташовані мікроавтобуси з написом «Референдум. Підвезення виборців». Через відсутність грошей керченська територіальна виборча комісія ще напередодні голосування звернулася до місцевих водіїв з проханням допомогти 16 березня на власному транспорті розвезти по дільницях бюлетені, а після закриття дільниць доставити їх до ТВК.

Так само оголошували про набір волонтерів для монтування кабінок для голосування і підготовки виборчих дільниць.

Робота журналістів під час голосування обмежена. На одній із дільниць одного з журналістів облаяли за спробу фотографувати і змусили залишити приміщення.

Раніше Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) та Європейська федерація журналістів (ЄФЖ) засудили намагання місцевої кримської влади обмежити висвітлення у засобах інформації «референдуму» який проводиться 16 березня. Вони назвали «просто смішним» одноденний термін для отримання акредитації та інші перешкоди для роботи ЗМІ.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG