Доступність посилання

ТОП новини

Путін копіює фашистів минулого століття – Турчинов


Росіяни святкують загарбання частини території України, Москва, Красна площа, 18 березня 2014 року
Президент Росії Володимир Путін діє як фашист, анексуючи територію України, заявив сьогодні виконувач обов’язків президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

«Саме з анексії територій інших країн фашистською Німеччиною розпочалася Друга світова війна. І сьогодні президент Росії пан Путін, який любить багато говорити про фашизм, копіює фашистів минулого століття, анексуючи територію незалежної країни, яка визнана всім світом», – заявив Турчинов.

За словами Турчинова, це «спроба дестабілізації ситуації у світі і Європі».

Події в Москві, де керівництво Росії влаштовувало «вступ» Криму до її складу, Турчинов назвав «брудною грою щодо оформлення анексії» території Криму. При цьому він заявив, що президент і все керівництво Росії відповідатимуть перед усім світом за те, що вони «творять в Україні».

Тимчасова окупація Автономної республіки Крим не дозволить Росії реалізувати свої загарбницькі плани, Крим буде територією України, наголосив український керівник.

Сьогодні в Москві президент Росії Володимир Путін підписав із фактичними керівниками Криму угоду про вступ Криму й Севастополя до складу Росії за результатами незаконно проведеного там референдуму про це. Він також попросив парламент Росії затвердити цю анексію частини території України. Ціла низка держав світу і міждержавних об’єднань відкинула цей крок як такий, що цілковито суперечить міжнародному праву. США і Європейський союз оголосили, що готують проти Росії нові санкції.
XS
SM
MD
LG