Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 22:31
Новини | Міжнародні

Рада безпеки ООН проведе відкрите слухання щодо кризи в Україні в середу


Рада безпеки ООН знову збереться на тему кризи в Україні в середу, і на відкритому засіданні заслухають звіти про візити до України заступника генерального секретаря ООН Яна Еліассона і помічника генсекретаря у справах прав людини Івана Шимоновича, повідомили у вівторок в ООН.

А генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун знову закликав у вівторок негайно поновити «конструктивний діалог» із метою вирішити кризу в Україні.

Як повідомив його речник Стефан Дюжаррік, генсекретар посилив дипломатичні зусилля з метою зменшити напруженість і контактував із чільними представниками всіх залучених сторін.

У суботу Росія заветувала проект резолюції Ради безпеки, який мав визнати незаконним «референдум» про вступ Кримського півострова до складу Росії.

У вівторок у Москві президент Росії Володимир Путін підписав із фактичними керівниками Криму угоду про вступ Криму й Севастополя до складу Росії за результатами незаконно проведеного там референдуму про це. Він також попросив парламент Росії затвердити цю анексію частини території України. Москва стверджує, ніби її вторгнення до України і анексія Криму «відповідають міжнародному праву». Більша частина світової спільноти наголошує, що дії Москви грубо порушують самі засади міжнародного права.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG