Доступність посилання

ТОП новини

Меркель і Обама: «прийняття» Криму до Росії – неприйнятний удар по цілісності України


(ілюстраційне фото)
(ілюстраційне фото)
Канцлер Німеччини Анґела Меркель і президент США Барак Обама в телефонній розмові наголосили у вівторок, що одностороннє проголошення «незалежності» Криму і розпочате цього дня прийняття його до складу Росії є неприйнятними ударами по територіальній цілісності України.

У цій ситуації співпрозмовники вважають за логічні запроваджені Європейським союзом і США індивідуальні санкції, мовиться в повідомленні апарату голови німецького уряду.

Вони також наголосили на бажанні продовжити йти шляхом політичного діалогу й порозуміння і запроваджувати близько скоординовані підходи, мовиться в повідомленні.

У вівторок у Москві президент Росії Володимир Путін підписав із фактичними сепаратистськими керівниками української автономії угоду про вступ Криму й Севастополя до складу Росії за результатами незаконно проведеного там референдуму про це. Він також попросив парламент Росії затвердити цю анексію частини території України. Москва стверджує, ніби її вторгнення до України і анексія Криму «відповідають міжнародному праву». Більша частина світової спільноти наголошує, що дії Москви грубо порушують самі засади міжнародного права. США і Європейський союз оголосили, що готують проти Росії нові санкції.
XS
SM
MD
LG