Доступність посилання

ТОП новини

Аваков: дії свободівців в НТКУ потворні


Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив у ніч на середу, що група народних депутатів, яка примусила у вівторок написати заяву про відставку керівника першого українського телеканалу, діяла негідним чином.

«Те, що я побачив на відео по діях народних депутатів в офісі УТ-1 – неподобство. УТ-1 в його нинішньому вигляді – потворно, але і такий метод вирішення проблеми – потворний. Вважаю дії народних депутатів неадекватними», – написав Аваков у фейсбуці.Міністр нагадав, що, враховуючи особливий статус народних депутатів при притяганні їх до відповідальності, оцінку і кваліфікацію їхніх можливих неправомірних дій може дати тільки Генеральна прокуратура.

«Разом з тим готовий як міністр внутрішніх справ за дорученням Генпрокуратури організувати проведення всіх необхідних слідчих дій», – додав Аваков.

Виконувачем обов’язків генерального прокурора є нині представник ВО «Свобода» Олег Махніцький.

Раніше у вівторок народні депутати від ВО «Свобода», серед яких були, зокрема, Ігор Мірошниченко, Богдан Бенюк та Андрій Іллєнко, змусили т. в. о. президента Національної телекомпанії України Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення.

При цьому, як видно з відеозапису, який зробили самі свободівці, народні депутати застосували щодо Пантелеймонова силу і били його.

Мірошниченко, однак, заявив Радіо Свобода, що в розмові з Пантелеймоновим він та його колеги не застосовували проти того фізичної сили. За словами Мірошниченка, члена парламентського комітету з питань свободи слова, вони висловили Пантелеймонову «все, що про нього думають».
XS
SM
MD
LG