Доступність посилання

27 Червень 2017, Київ 05:14
Новини | Політика

Харківська ділянка кордону з Росією найзахищеніша – голова харківської ОДА


Харківська ділянка українсько-російського кордону найбільш захищена, заявив голова харківської ОДА Ігор Балута.

За його словами, чисельність прикордонників на українсько-російському кордоні зросла втричі. А заступник Балути Василь Хома деталізував, що українські прикордонники діяли дзеркально щодо дій російських військових, які поблизу Белгорода минулого тижня, проводили антитерористичні акції «Вихрь» і «Антитерор».

«Там спостерігалася концентрація і рух військової техніки та живої сили, тому нами були проведені певні дзеркальні заходи з концентрації збройних сил вздовж кордонної смуги навколо Харківської області, що складає триста п’ятнадцять з половиною метрів. Були посилені прикордонні наряди», – зазначив заступник голови обладміністрації Василь Хома.

За словами Хоми, завдяки цим заходам щодоби харківські прикордонники не пропускають понад сто громадян Російської федерації, що намагаються проїхати для ймовірної участі в мітингах, екстремістських заходах.

Як повідомив заступник військового комісара Харківської області Юрій Калгушкін, у військкоматах Харківщини вже розпочата тимчасова мобілізація. До лав армії від Харкова, за його словами, буде залучено до тисячі військових.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG