Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 20:25
Новини | Політика

Україна підвищує заходи безпеки – рішення РНБО


Рада національної безпеки і оборони ухвалила сьогодні низку рішень, що мають на меті підвищити безпеку України.

Як заявив на брифінгу після засідання РНБО її секретар Андрій Парубій, зокрема, Україна звернеться до своїх союзників, країн-гарантів своєї безпеки, провести спільні навчання їхніх військ і української армії на території України.

Крім того, повідомив він, Рада нацбезпеки зобов’язала уряд і Збройні сили забезпечити її попереднє рішення про часткову мобілізацію і приведення військ у повну бойову готовність.

У прикордонних регіонах України мають завершити розгортання тактичних груп Збройних сил, щоб захистити кордони і цілісність України, мовиться в рішенні.

РНБО доручила Службі безпеки України проводити антитерористичні й контррозвідувальні заходи на захист безпеки громадян України, її суверенітет, територіальну цілісність і непорушність кордонів. Ці заходи мають на меті викривати й локалізувати розвідувальну і підривну діяльність в Україні іноземних спецслужб.

Міністерство внутрішніх справ має негайно вжити заходів для посилення охорони атомних електростанцій та інших найуразливіших у диверсійному плані об’єктів.

Обласні державні адміністрації у прикордонних регіонах мають створити оперативні штаби з представників силових структур.

Крім того, низка пунктів рішень РНБО має закритий характер, повідомив Парубій.

Засідання було присвячене діям України у відповідь на незаконну анексію Росією Кримського півострова.

Учора Росія, яка три тижні тому почала окупацію українського Криму, оголосила про офіційну анексію регіону.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG