Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2018, Київ 00:29

ОБСЄ направляє спостерігачів на президентські вибори до України


В Організації з безпеки і співпраці в Європі повідомили в середу, що її Бюро демократичних інституцій і прав людини офіційно відкриває в четвер у Києві спостережну місію до позачергових президентських виборів 25 травня.

Цю спостережну місію очолить Тана де Дзулуета, яка дасть цього дня в Києві прес-конференцію, мовиться в повідомленні.

Крім того, окрему місію на вибори направить Парламентська асамблея ОБСЄ. Як повідомили в асамблеї, за рішенням нинішнього голови ОБСЄ Дідьє Буркгальтера спеціальним координатором місії стане парламентар із Португалії Жуау Суаріш, а очолить її парламентар із Греції Макіс Ворідіс. Загалом у складі делегації спостерігачів буде понад сто парламентарів із різних країн-членів ОБСЄ.

Представники цієї делегації, які працюватимуть головно короткостроково, в час самих виборів, також здійснять до України кілька передвиборних поїздок. Перша з них запланована на наступний тиждень, на 26–29 березня, мовиться в повідомленні.

Позачергові президентські вибори в Україні призначені на 25 травня через самоусунення від виконання конституційних обов’язків попереднього президента Віктора Януковича, який утік із Києва місяць тому.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG