Доступність посилання

ТОП новини
16 грудня 2019, Київ 05:53

Із запровадженням віз до Росії поспішати не варто – Яценюк


Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк
Уряд намагається врахувати інтереси жителів південно-східних регіонів України, тому природним є його обережне ставлення до проблеми візового режиму. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, інформує «Урядовий портал».

«Не слід поспішати ані із запровадженням візового режиму з Росією, ані з переходом до поїздок до Російської Федерації по закордонних паспортах. Тут треба сім разів відміряти, ніж раз відрізати», – сказав Яценюк.

Він нагадав, що Росія сама неодноразово порушувала питання про поїздки за закордонними паспортами та запровадження візового режиму в СНД.

Яценюк повідомив, що у зв’язку з робочим візитом до Брюсселя передчасно покинув засідання РНБО і не зміг повною мірою викласти свої аргументи з цих питань. Після повернення до Києва прем’єр-міністр має намір обговорити їх із виконувачем обов’язків президента Олександром Турчиновим.

У Брюсселі Арсеній Яценюк візьме участь у саміті Європейської народної партії та в засіданні Європейської Ради, під час якого має бути підписана політична частина угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Учора Рада національної безпеки і оборони доручила Міністерству закордонних справ запровадити візовий режим для громадян Росії. Конкретного часу, протягом якого такий режим має бути запроваджений, РНБО не вказала.

Дивитись коментарі (40)

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG