Доступність посилання

ТОП новини

Намір України перейти на візовий режим викликає подив і жаль – МЗС Росії


Намір перейти на візовий режим, озвучений українською стороною, викликає подив і жаль, заявляє Міністерство закордонних справ Росії.

«Крім подиву і жалю, намір української сторони викликати у нас нічого не може, оскільки в результаті таких дій Києва значно ускладнюються контакти між мільйонами громадян двох держав, прикордонні, міжрегіональні й гуманітарні зв’язки», – мовиться в заяві МЗС Росії.

Як повідомляє російське зовнішньополітичне відомство, «офіційного повідомлення від української сторони досі не отримали». «Йдеться, судячи з усього, про бажання української сторони припинити дію угоди між урядом Росії і урядом України про безвізові поїздки громадян Росії і України від 16 січня 1997 року та протоколу про внесення змін до цієї угоди 1997 року від 30 жовтня 2004 року», – мовиться в заяві.

Вчора Рада національної безпеки і оборони доручила Міністерству закордонних справ України запровадити візовий режим для громадян Росії. Конкретного часу, протягом якого такий режим має бути запроваджений, РНБО не вказала.

Водночас прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні заявив, що з введенням візового режиму з Росією поспішати не варто.
XS
SM
MD
LG