Доступність посилання

ТОП новини

Солдатам на передовій у Криму потрібні чіткі інструкції – активіст Ігор Луценко


Українські військові у Криму вимагають наказів – Ігор Луценко
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:38 0:00

Українські військові у Криму вимагають наказів – Ігор Луценко

Близько сотні людей зібралися в суботу під будівлею Генерального штабу Збройних сил України в Києві на акцію підтримки українських військовослужбовців у Криму.

Люди тримали в руках плакати: «Тенюх, врятуй наших хлопців», «Бійці, ми з вами».
За словами координатора акції Ігоря Луценка, активісти зібралися для того, щоб озвучити міністру оборони України Ігорю Тенюху вимоги українських військових.

«Ми тут для того, щоб інтенсифікувати цю комунікацію між київським керівництвом і солдатами на передовій, тому що те, що вони за повним їхнім консенсусом хочуть, вимагають і потребують – це, власне, те, щоб їм давали хоч якісь накази, хоч якісь інструкції», – розповідає Луценко.

До активістів вийшов Ігор Тенюх. Він зауважив, що питання, чому не поставлено чітке завдання, насправді не відповідає дійсності.

«Є таке завдання – стояти і обороняти. Тому що йдуть дуже складні зараз політичні перемовини на вищому рівні», – сказав він.

Під час акції відбулися дві телефонні розмови Ігоря Тенюха із командирами корабля «Тернопіль» і військової частини, яка розташована на суші. Міністр пообіцяв впродовж кількох годин чітко винести рішення щодо подальших дій.
XS
SM
MD
LG