Доступність посилання

ТОП новини

Третина з тих кораблів ВМС, що перебувають у бойовій готовності, заблокована росіянами – Гайдук


Сергій Гайдук
Сергій Гайдук
Близько третини українських військових кораблів, що перебувають у бойовій готовності, заблоковані російськими військами. Про це в інтерв’ю виданню «Главком» заявив командувач Військово-морських сил України Сергій Гайдук.

«У нас є сто відсотків бойових кораблів. Але не всі вони перебувають у бойовій готовності. Деякі – у резерві чи на ремонті. Тобто у бойовій готовності у нас десь 50-60 відсотків кораблів зі ста відсотків. З цих 50-60 відсотків близько 30 відсотків заблоковані», – пояснив Гайдук.

Він додав, що Міноборони підтримує зв’язок з усіма командирами українського флоту. «Іноді хтось дійсно каже, що не знає, що робити. Але не можна ж кожному матросу розповісти стратегію тих чи інших заходів. Ми тоді розкриємо повністю той чи інший задум дій, і він просто втратить свій сенс. Обізнаність в тій чи іншій ситуації має бути в кожного своя», – заявив командувач ВМС України.

Напередодні Сергій Гайдук повідомив, що питання про виведення українських військ із окупованого й анексованого Росією Криму нині не стоїть.
XS
SM
MD
LG