Доступність посилання

ТОП новини

Перехідна влада сьогодні не чує Майдан – Руслана


Перехідна влада сьогодні не чує Майдан – Руслана
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00
Співачка і громадська діячка Руслана Лижичко заявила, що теперішня тимчасова влада не впоралася зі своїми обов’язками в Криму. За словами Руслани, українські військові розповіли їй, що ніяких наказів щодо подальших дій вони не отримали.

«Українські військові, які були у Криму, написали, що Крим просто подарували Росії. Не було ніяких наказів, ніхто не збирався їх віддавати, ніхто не давав вказівок, що робити. Влада віддала Кримський півострів Росії», – наголосила активістка.

Окрім того, Руслана зауважила, що нинішня перехідна влада не виходить на сцену і не спілкується з Майданом.

«У мене складається враження, що перехідна влада сьогодні не чує Майдан. Чим менше перехідна влада буде чути Майдан, тим більше у них буде проблем», – наголосила Руслана.

Вона висловила сподівання, звертаючись до в.о. президента Олександра Турчинова і прем’єра Арсенія Яценюка, що найближчим часом влада зверне увагу і відгукнеться на резолюцію із вимогами, яку вона вчора зачитувала на вічі від імені Майдану.

Раніше сьогодні в. о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявив, що Рада національної безпеки й оборони України доручила Міністерству оборони здійснити передислокацію військових підрозділів, що перебувають у Криму.
XS
SM
MD
LG